pátek 23. srpna 2013

JISTOTA JE BUDOUCNOST !!!

Já netuším jak vy, ale pracovat z pohodlí domova a bez skoro žádných investic, kromě své práce, si můžete vydělat poměrně slušné peníze a ukažte mi někoho, kdo by je nechtěl, já takového člověka neznám, čtěte pozorně a třeba vás to zaujme.....pak neváhejte!
 
 


MarketMax International - ThisIsIt NETWORK - ABSOLUTNI NOVINKA!!! JSME NA ZAČÁTKU SVĚTOVÉ EXPANZE!!! Dostanete k dispozici weby na vlastní cestovní kanceláře. Kompletní web s nabídkou hotelů, půjčoven aut, letenek, dovolených "LAST MINUTE" ,na lodích a mnoho dalšího. ZDARMA WEB NA VLASTNÍ E-SHOP, plný veškerého sortimentu. Zde najdete veškerý sortiment, na který si jen vzpomenete. Vaše práce spočívá v tom, že své weby prezentujete po internetu a z každého nákupu ať už pro sebe nebo vašeho návštěvníka, máte zajímavé provize až do 5. linie + 1 dolar měsíčně za každého ve vašem týmu, i když nic ten měsíc neuděláte, to vše vyplaceno automaticky 15. v měsíci. Pokud si aktivujete pozici ,,Broker,, za 7,99 dolaru/měsíčně, dostanete možnost vstupu do našeho VIP programu, kde můžete vydělat peníze od 240 $ až do 242390 $. Vaše výplaty jsou absolutně 100% cash, tedy z člověka na člověka, takže můžete mít příjem i několikrát denně. Při registraci máte k dispozici kompletní informace. Potvrzení hesla v mailu.
Být na vrcholu MLM společnosti je snem každého networkera a právě VY tuto možnost máte. Jsme na začátku a právě nyní je v našem VIP programu 110 lidí, z toho zhruba 40 českých partnerů.... Je to opravdu rychlý nástup a věřte mi, že to bude stále intenzivnější, jsme na začátku světové expanze !!! Sdílejte s námi "Thisisit" program!!! České webináře - každé úterý a čtvrtek v 8,30 PM http://www.tojeonotv.com - těším se na Vás ve svém týmu.
Zakladatel a byznysmen (rodák z Čech) pan Václav Kalfus je Vám k dispozici každý den na skypu..
MarketMax International - ThisIsIt NETWORK - ABSOLUTNI NOVINKA!!! DÁME VÁM K DISPOZICI WEBY ZDARMA ...... NENÍ TO SUPER!!!
Registrace je ZDARMA zde:

http://thisisitnetwork.com/Alemi
banner 2 thisisit photo banner2toupload_zpsc7cfb791.gif
 
http://bookingfriends.com/Alemi
banner 5 thisisit photo banner5toupload_zpsc756c057.gif
 
http://marketmaxmall.com/Alemi
banner 6 thisisit photo banner6toupload_zpsb98563d5.gif

 
Toto je velký pomocník při rozesílání mailů, bannerů a referenčních linků do celého světa, přeji hodně úspěchů!

http://speedytrafficmailer.com/splashpage.php?splashid=1&rid=1684