pondělí 28. října 2013

Pleja, Světlo, Krystal - Světlo je Informace

 
 
Světlo ................ informace
 
 
Veškeré informace,které se k nám dostanou je potřebné umět v sobě správně zpracovat.Ne všechna sdělení pocházejí od mírumilovných bytostí.
Stále se nacházíme ve světě duality - dobra i zla,kde působí nízké energie,které brání našemu vědomí povznést se vibračně výš.
Aby jsme se ochránili před těmito nečistými energiemi nalaďujme se už jen na energie čisté - vysokofrekvenční,tolik potřebné pro Vzestup planety Země.

Jste přesvědčeni o svých vnitřních schopnostech?
Kolikrát si myslíme,jak dobře umíme s energiemi pracovat,jak jsme v tom již zběhlí ale stačí  "nesprávně pochopit" a hned nás to frekvenčně stáhne níž.
Se pak podivujeme,když se s ostatními nemůžeme shodnout a narážíme na pochybnosti..

Připomínám tady slova,bytosti ze světelných dimenzí Alaje z Plejád:
 "Zaměřte se na svůj vnitřní duchovní vývoj a nezůstávejte závislí na jakékoliv „bytosti“ nebo systému víry vytvořeném na Zemi.
V misi zástupců Světla na Zemi je udržet vaši koncentraci na „řešení“ problému a ne, abyste plýtvali velkým množstvím času na zkoumání „problému“. Je dobré znát problém ale musíte spotřebovat více energie řešením problému"
Tak s těmito slovy plně souzním a vyznívají mi pravdivě.
Bez pomoci láskyplných bytostí ze světelných dimenzí by se naše vědomí  tak rychle neprobudilo a nepoznalo kým skutečně je.
Zkušené duše do této doby jistě nepřišly jen pro zábavu ale pomoci probudit nás z dlouhého spánku.
Vysoké energie k nám proudí a informují.. 
Světlo je informace.
Nevědomost Tma ! 
Do velkolepého Božího projektu jsou zapojené světelné mise mírumilovných bytostí různých ras.Vězte,že s pomocí těchto bytostí a zástupců Světla na Zemi bude Vzestup probíhat úspěšně.
Světla sil nám ve svých sděleních neslibují,že nás spasí či zachrání před silami temna.Jen nás informují jak sami se můžeme zachránit.Svým vnitřním Světlem se naladíme na vesmírné energie lásky - na frekvence světelných bytostí a nenapojíme se tak na falešného Světlo.
Naše Světlo nás chrání,uzdravuje a tímto se uzdravuje i Země.
Věřme,že se uzdraví.. Prostě věřme..
Svého srdce se držme,které nás vede a je ve stálém spojení s energií zdroje 
Světla - Boha.


S láskou a objetím <3 Pleja.
 
 
Veškeré informace, které se k nám dostanou je potřebné umět v sobě správně zpracovat.
Ne všechna sdělení pocházejí od mírumilovných bytostí.
Stále se nacházíme ve světě duality - dobra i zla, kde působí nízké energie, které brání našemu vědomí povznést se vibračně výš. Aby jsme se ochránili před těmito nečistými energiemi nalaďujme se už jen na energie čisté - vysokofrekvenční, tolik potřebné pro Vzestup planety Země.
Jste přesvědčeni o svých vnitřních schopnostech? Kolikrát si myslíme, jak dobře umíme s energiemi pracovat, jak jsme v tom již zběhlí ale stačí "nesprávně pochopit" a hned nás to frekvenčně stáhne níž. Pak se podivujeme, když se s ostatními nemůžeme shodnout a narážíme na pochybnosti.. Připomínám tady slova, bytosti ze světelných dimenzí Alaje z Plejád:
"Zaměřte se na svůj vnitřní duchovní vývoj a nezůstávejte závislí na jakékoliv „bytosti“ nebo systému víry vytvořeném na Zemi. V misi zástupců Světla na Zemi je udržet vaši koncentraci na „řešení“ problému a ne, abyste plýtvali velkým množstvím času na zkoumání „problému“. Je dobré znát problém ale musíte spotřebovat více energie řešením problému."
Tak s těmito slovy plně souzním a vyznívají mi pravdivě. Bez pomoci láskyplných bytostí ze světelných dimenzí by se naše vědomí tak rychle neprobudilo a nepoznalo kým skutečně je.
Zkušené duše do této doby jistě nepřišly jen pro zábavu ale pomoci probudit nás z dlouhého spánku. Vysoké energie k nám proudí a informují.... Světlo je Informace - Nevědomost Tma !!! 
Do velkolepého Božího projektu jsou zapojené světelné mise mírumilovných bytostí různých ras. Vězte, že s pomocí těchto bytostí a zástupců Světla na Zemi bude Vzestup probíhat úspěšně.
Světla sil nám ve svých sděleních neslibují, že nás spasí či zachrání před silami temna. Jen nás informují jak sami se můžeme zachránit. Svým vnitřním Světlem se naladíme na vesmírné energie lásky - na frekvence světelných bytostí a nenapojíme se tak na falešného Světlo.
Naše Světlo nás chrání, uzdravuje a tím se uzdravuje i Země.
Věřme, že se uzdraví.. Prostě věřme... Svého srdce se držme, vede nás a je ve stálém spojení s energií zdroje Světla. S láskou a objetím.
 
<3 Pleja.