pondělí 21. října 2013

ROZCHOD


STOJÍ  ZA   PŘEČTENÍ
 
 
 

Asi nejhorším okamžikem vztahu je rozchod.

Lidé se často rozcházejí a utíkají od svých lásek, protože jsou líní řešit, odpouštět, či bojovat za svůj vztah.

Utíkají pak jak zbabělci a ani si neuvědomují, že utíkají často jen sami před sebou, dodávají si kuráž, že jim bude lépe a často tomu i rádi a nějakou dobu věří.

Jdou to někam zapít s kamarády, předstírají sami před sebou jak jsou šťastní a jak jim je dobře, plánují si jak budou pracovat na sobě, jak se budou chodit bavit s přáteli, jak se změní a jak se jim uleví od toho druhého a veškeré bolesti zmizí a oni zapomenou.

A když se pak po báječné noci plné alkoholu a kamarádů probudí, tak zjistí, že mají na prsou tak těžký kámen, až jim to dere slzy do očí, na telefonu nebliká zpráva, v člověku se vše svírá a přitom nedokáže vykřičet: vrať se!

V noci nás nebudí sms zpráva od drahé polovičky, a my se budíme, a kontrolujeme telefon s nadějí, že nám přijde hezká zpráva. Nikdo nevoní jako ona/on, nikdo ve vás ty pocity neprobudí jako ona/on...

Před láskou se nedá utéct, žádný kamarád ani ctitel vám partnera a lásku k němu nenahradí, protože ta ztráta, kterou jste si vybrali jen vy vás zlomí a kdo to nechápe, tak na to časem přijde.

Protože člověku, který miluje, to podlomí kolena a zlomí srdce......

Člověk by se měl pak hodně zamyslet od koho utekl a zda je připraven o toho člověka opravdu přijít.