úterý 26. listopadu 2013

Magie a mrtví lososBude rok 2014 pro Vás magický ??? Magie a mrtvý losos
Proč se jich bojíte?

Krásný den, přátelé.
Prožili jste někdy něco magického? Nádherné, že? Jakoby vás v tu chvíli cosi obklopilo a najednou víte, že jste ve správný čas na správném místě.Teď se raději posaďte. Pozor, sdělení: Tak je možné žít stále. Je možné žít dokonale magický život!
Ale jak vstoupit do tohoto magického proudu života, radosti a tvoření?
Jde o to, vystoupit z rutiny. Rutina je ale mocná energetická struktura. Zná to každý, stokrát jste chtěli začít cvičit, ale místo toho jste zase včera měli párek. Za týden je motivace ještě menší.
Váš proud slábne.
Ale má to tak většina a to vás uklidňuje. Je to paradox. Jdete s většinovým proudem, cítíte se bezpečně, ale na konci jste na suchu. A pak umřete. Jako nějaký losos na konci proudu.

A k tomu vám řekli, že tohle je ta cesta. Cesta pravého lososa. Kde se stala chyba? V podlehnutí rutině. Magie života se děje tam, kde je skutečný flow. Kde se není třeba tak dřít. Kde s vámi pracuje magie.
Tohle zatím pochopilo opravdu málo lidí na této planetě. Možná patříte k nim. Možná jste ale jenom růžový, namydlený losos.
Za 48h od vypuštění testu 2014 ho navštívilo 30000 lidí. Je to malý, ale úspěšně diagnostický test, kde se můžete podívat, jakou cestou jdete. Co jsou vaše výzvy? Je tu něco, s čím byste chtěli v životě pohnout?
Kolik je ve vás lososa, co brzo dopluje na konečnou?
Pochopte, ryby prostě proti proudu neplavou, je to příliš vyčerpávající.Test vám ukáže, kde vám to ještě drhne, kde si brzdíte proud.
Hodně štěstí při testu a buďte k sobě upřímní. Rozhlédněte se, je tu příliš mnoho mrtvých
lososů, nemyslíte? Vybrat si musíte úplně sami. Nikdo vám v tom nepomůže.
Napadlo vás vůbec, že veškerou sílu vašeho tvoření máte Vy sami?

Magickými postupy vládli v minulosti jen králové. Dnes již je možné se k těmto znalostem dostat. Ale musí je sdílet úspěšní. Jinak to nefunguje. Pavel Říha, přední infopodnikatel u nás,
dokázal jako již jako velmi mladý si toto postupy osvojit.
A stále na sobě pracuje! Souhlasil, že se spolu se mnou podělí o to Jaké magické návyky si chce osvojit v roce 2014. Budťe u toho! Losos se ptá: Co se mnou bude? :))

Bavte se, vyplňujte, ničeho se nebojte a rozhodujte se sami.
Krásné dny vám přeji

Jiří Vokáč Čmolík