pátek 28. února 2014

Problémy s LÁSKOU


 
 
JAK PŘIVOLAT LÁSKU. 
Láska přichází, když to nejméně čekáme, když ji nehledáme. Toho pravého partnera nikdy nepotkáme v době, kdy o lásku usilujeme. Místo toho po něm jen marně a nešťastně toužíme. Láska není mimo nás, láska je v nás samých. Nežádejte, aby přišla okamžitě. Možná na ni nejste připraveni nebo nejste ve stadiu, abyste mohli prožít lásku podle svých představ. Nesnažte se s někým žít jen proto, abyste nebyli sami.
 Po jaké lásce toužíte? Stanovte si určitá měřítka. Udělejte si jasno v tom, o jaké kvality ve vztahu skutečně stojíte. Rozvíjejte je u sebe a přivoláte k sobě člověka, který je má.
 Je možné zjistit, proč se vám láska vyhýbá. Není důvodem vaše přehnaná kritičnost? Pocit, že si ji nezasloužíte? Přehnané požadavky? Sny o princích z pohádky? Strach z důvěrností? Přesvědčení, že vás nikdo nemůže mít rád? Buďte na lásku připraveni. Přichystejte jí půdu, abyste ji mohli živit. Buďte láskyplní, a budou vás mít rádi. Buďte lásce otevření a přístupní. ( z knihy Miluj svůj život - Louise L. Hay)
 
 
JAK  PŘIVOLAT  LÁSKU


Láska přichází, když to nejméně čekáme, když ji nehledáme. Toho pravého partnera nikdy nepotkáme v době, kdy o lásku usilujeme. Místo toho ...po něm jen marně a nešťastně toužíme.
Láska není mimo nás, láska je v nás samých. Nežádejte, aby přišla okamžitě. Možná na ni nejste připraveni nebo nejste ve stadiu, abyste mohli prožít lásku podle svých představ. Nesnažte se s někým žít jen proto, abyste nebyli sami.

Po jaké lásce toužíte? Stanovte si určitá měřítka. Udělejte si jasno v tom, o jaké kvality ve vztahu skutečně stojíte. Rozvíjejte je u sebe a přivoláte k sobě člověka, který je má.

Je možné zjistit, proč se vám láska vyhýbá. Není důvodem vaše přehnaná kritičnost? Pocit, že si ji nezasloužíte? Přehnané požadavky? Sny o princích z pohádky? Strach z důvěrností? Přesvědčení, že vás nikdo nemůže mít rád?
Buďte na lásku připraveni. Přichystejte jí půdu, abyste ji mohli živit. Buďte láskyplní, a budou vás mít rádi.
Buďte lásce otevření a přístupní.  
 
z knihy Miluj svůj život - Louise L. Hay