O přípravku

Plnější a pevnější prsa už ZA 7 DNÍ jako mávnutím kouzelné hůlky. Přírodní produkt Stimulen odvede všechnu práci za Vás. Mít větší a plnější prsa nebylo nikdy jednodušší!

A za to ručíme vrácením peněz!

Stimulen zvyšuje plnost a pevnost prsní tkáně. Stimulen je výlučně přírodní přípravek, který obsahuje složku Serenoa, která je po staletí používána v přírodní medicíně na podporu zdravého růstu a zvětšení prsou. Navíc obsahuje složky Dioscorea a Damiana, které slouží jako zdroj fytosterolových látek, napomáhajících tomuto procesu.
 
Stimulen přispívá k vyrovnání hladiny steroidních hormonů v ženském organismu, podporuje získání a udržování normální hormonální rovnováhy. Napomáhá tím ke zvětšení poprsí, zvyšuje plnost a pevnost prsní tkáně. Díky afrodiziakálním účinkům posiluje sexuální touhu, potlačuje frigiditu a zlepšuje kvalitu sexuálního prožitku. Příznivě ovlivňuje náladu a sebevědomí ženy, potlačuje vnitřní napětí a stres. Snižuje intenzitu premenstruačního syndromu i potíží souvisejících s nástupem menopauzy.
Pro dosažení optimálního účinku přípravku se doporučuje užívat STIMULEN několik měsíců. Při dodržování doporučeného dávkování nesou známy žádné nepříznivé vedlejší účinky použitých bylinných produktů.
Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva a ani aromata.
Všechny účinné látky jsou přírodního původu.
Použitý extrakt serenoy 4:1 (plod rostliny Serenoa repens) obsahuje čtyřikrát více mastných kyselin než bylina vyskytující se v přírodě.     Damiana je použita jako koncentrovaný extrakt z listu rostliny v poměru 6:1.
Bylina Dioscorea villosa obsahuje 20 % účinné látky diosgeninu získaného z hlízy.
Doporučené dávkování:
Dospělí 2 – 3 tabletky denně.
Balení obsahuje 60 tablet.
Upozornění:
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Ukládat mimo dosah děti.
Složení přípravku – jedna tableta obsahuje: 50 mg Serenoa, 25 mg Damiana, 2,5 mg Discorea.
Záruka: 24 měsíců !!!!