neděle 2. března 2014

Horoskop na začátek března 2014

 

 
PŘEDPOVĚĎ PRO 1.3.-9.3.2014


PŘEDPOVĚĎ PRO 1.3.-9.3.2014
Prvních devět březnových dnů bude velmi proměnlivých a můžete mít pocit, že vás někdo zkouší, jak odhodlaní jste ve svých přesvědčeních a zda stojíte pevně nohama na zemi. Můžete prožívat dny, které vám budou říkat: ,,buď bojuj nebo uteč“. Můžete mít hodně práce s tím, abyste ovládli svou vnitřní energii, která se může drát na povrch – zamyslete se nad tím v daný okamžik, zda je správné své touhy potlačovat a raději se nepustit do práce a zrealizovat své myšlenky. Dávejte si pozor na to, abyste vše, co se vám nepodaří, nesváděli na své vnitřní touhy – je potřeba občas zapojit zdravý rozum a domýšlet následky rozhodnutí. Každopádně ať tak či tak, měli byste zjistit, na čem jste a ve vašem životě by měla nastat určitá změna – zda bude prospěšná či ne, to je na každém z vás. Pokud vás bude trápit smutek z konce, tak si řekněte, že to muselo nastat, aby mohlo přijít něco nového – tak jako to v koloběhu života funguje běžně. 

Rozšířenou předpověď najdete zde: http://www.dobryezoterik.cz/Horoskop-pro-kazdeho.html#brezen2014

Přeju vám hlavně pohodu v těchto dnech a pokud zvažujete, že využijete mých služeb, tak mě kdykoliv kontaktujte buď přes můj web www.vestirnaonline.cz nebo +420 604 552 856 (T-Mobile)

Prvních devět březnových dnů bude velmi proměnlivých a můžete mít pocit, že vás někdo zkouší, jak odhodlaní jste ve svých přesvědčeních a zda stojíte pevně nohama na zemi. Můžete prožívat dny, které vám budou říkat: ,,buď bojuj nebo uteč“. Můžete mít hodně práce s tím, abyste ovládli svou vnitřní energii, která se může drát na povrch – zamyslete se nad tím v daný okamžik, zda je správné své touhy potlačovat a raději se nepustit do práce a zrealizovat své myšlenky. Dávejte si pozor na to, abyste vše, co se vám nepodaří, nesváděli na své vnitřní touhy – je potřeba občas zapojit zdravý rozum a domýšlet následky rozhodnutí. Každopádně ať tak či tak, měli byste zjistit, na čem jste a ve vašem životě by měla nastat určitá změna – zda bude prospěšná či ne, to je na každém z vás.
Pokud vás bude trápit smutek z konce, tak si řekněte, že to muselo nastat, aby mohlo přijít něco nového – tak jako to v koloběhu života funguje běžně.

Rozšířenou předpověď najdete zde: