středa 9. července 2014

Pracovníci světla

PRACOVNÍCI  SVĚTLA  A  JEJICH  POZEMSKÁ  MISE 
.......................................................................


Jak mnozí víte, nacházíme se nyní v období,
plné radikálních, zrychlených transformačních změn a kde na nás působí dosti silné energie. Jenže jak tyto vesmírné energie ustojíte záleží pouze na vás. Iluzorní svět dokáže hezky klamat. Na svět a lidi kolem, se dívejte z pozice dobrého pozorovatele, a až poté vyhodnoťte situaci, či postoj druhých vůči vám. Když zaujímáte různé úhly pohledu uvidíte i vícero pravd, ale když se na to podíváte z toho správného úhlu, pochopíte mnohé. Jenže jednoduché to tak není, jsme tu směsice vědomí, 
na různých úrovních, proto se kolikrát frekvenčně neshodneme a 
dochází k názorovým střetům.
Aby jsme si srdcem byli blíže, už nějakou dobu, víc než kdy předtím,
o sobě dávají vědět pracovníci Světla. To pocítíte, s jakou intenzitou vyzařují svou světelnou energii.
Své zástupce na Zemi, mají jak síly Světla, tak i síly temné.

Ale zaměřme se na sílu ve vysokých frekvencích - pracovníky Světla. 
Zrodili se do této doby, aby v těchto transformačních změnách,
byli nápomocni při vzestupu planety Země.

Pracovníci Světla mezi sebou spolupracují v energiích lásky - soudružnosti a propojenosti svých srdcí. A tak když se setkáte s jejich energií, je to jakoby vás po duši hladil váš nejlepší přítel.
Se vší vážností své poslání berou zodpovědně a s láskou a
přímočaře s vámi vždy budou jednat.
Pracují s velkým nasazením, hranice jejich možností jsou neomezené. Pro úspěšný vzestup planety Země si navzájem ve svých posláních vypomáhají. Jsou hrdi, že v této transformaci mohou vykonávat svou pozemskou misi.Tvoří z pozice Jednoty. Do vědomí, která ještě nejsou zcela probuzena, kromě lásky vnášejí i energie jistoty a bezpečí.
Kdo by si nepřál být v těchto energiích? 
Avšak jen ti silní přijmou tyto energie. Přijmou je ti, co svou mysl nasměrují k Jednotě, tj.že si utvoří reality, které lidi spojují.
Pokud v nich i nadále sídlí ego, strach či utrpení světa iluzí,
Vesmír k nim ihned zpětně vyšle takové energie, které je mají naučit pochopit své chyby. Ano, všichni jsme nyní v období velkých zkoušek,
ale záleží pouze na nás, co si zvolíme za realitu.
A proto je práce pracovníků Světla v těchto dnech hodně potřebná.
Jako jednotlivci nic tady neutvoříme, ale jako semknutá srdce,
vědomí v ucelenosti, které společně míří do světa Jednoty dokážeme mnohem více.
Stačí si to plně uvědomit, pracovat na sobě, motivovat druhé a od ostatních se za žádných okolností neoddělovat.
Být silnými.Být pravými pracovníky Světla.
Připojte se také.Jste očekáváni.

Se Světlem a Láskou k vám  Pleja...

Fotka: PRACOVNÍCI SVĚTLA A JEJICH POZEMSKÁ MISE 
.......................................................................

Jak mnozí víte,nacházíme se nyní v období,plné radikálních,zrychlených transformačních změn a kde na nás působí dosti silné energie.Jenže jak tyto vesmírné energie ustojíte záleží pouze na vás.Iluziorní svět dokáže hezky klamat.Na svět a lidi kolem,se dívejte z pozice dobrého pozorovatele,a až poté vyhodnoťte situaci,či postoj druhých vůči vám.Když zaujímáte různé úhly pohledu uvidíte i vícero pravd,ale když se na to podíváte z toho správného úhlu,pochopíte mnohé.Jenže jednoduché to tak není,jsme tu směsice vědomí,na různých úrovních,proto se kolikrát frekvenčně neshodneme a dochází k názorovým střetům.
Aby jsme si srdcem byli blíže, už nějakou dobu,víc než kdy předtím,o sobě dávají vědět pracovníci Světla.To pocítíte,s jakou intenzitou vyzařují svou světelnou energii.Své zástupce na Zemi,mají jak síly Světla, tak i síly temné.
Ale zaměřme se na sílu ve vysokých frekvencích - pracovníky Světla. 
Zrodili se do této doby,aby v těchto transformačních změnách,byli nápomocni při vzestupu planety Země.

Pracovníci Světla mezi sebou spolupracují v energiích lásky - soudružnosti a propojenosti svých srdcí.A tak když se setkáte s jejich energií,je to jakoby vás po duši hladil váš nejlepší přítel.Se vší vážností své poslání berou zodpovědně a s láskou a přímočaře s vámi vždy budou jednat.Pracují s velkým nasazením,hranice jejich možností jsou neomezené. Pro úspěšný vzestup planety Země si navzájem ve svých posláních vypomáhají.Jsou hrdi,že v této transformaci mohou vykonávat svou pozemskou misi.Tvoří z pozice Jednoty.Do vědomí,která ještě nejsou zcela probuzena,kromě lásky vnášejí i energie jistoty a bezpečí.
Kdo by si nepřál být v těchto energiích? 
Avšak jen ti silní přijmou tyto energie.Přijmou je ti,co svou mysl nasměrují k Jednotě,tj.že si utvoří reality,které lidi spojují.Pokud v nich i nadále sídlí ego,strach či utrpení světa iluzí,Vesmír k nim ihned zpětně vyšle takové energie,které je mají naučit pochopit své chyby.Ano,všichni jsme nyní v období velkých zkoušek,ale záleží pouze na nás,co si zvolíme za realitu.A proto je práce pracovníků Světla v těchto dnech hodně potřebná.Jako jednotlivci nic tady neutvoříme ale jako semknutá srdce,vědomí v ucelenosti,které společně míří do světa Jednoty dokážeme mnohem více.Stačí si to plně uvědomit,pracovat na sobě,motivovat druhé a od ostatních se za žádných okolností neoddělovat.Být silnými.Být pravými pracovníky Světla.Připojte se také.Jste očekáváni.
Se Světlem a Láskou k vám <3 Pleja..