pondělí 13. ledna 2014

Erotický horoskop 2014 - 3.

Strelci, Kozorožci, Vodnári, Ryby,

čo vás čaká v posteli?06.01.2014 Autor: yh, Diva.sk, Foto: Dreamstime.com
Už mnoho z vás sa zrejme dočítalo, čo vás čaká v živote v najbližších mesiacoch. Ak k vám podľa týchto veštieb nebude 2014-tka priať tak, ako by ste si želali, ešte nezúfajte. Stále tu máte aj možnosť v podobe ďalšieho horoskopu, ktorý sa viac zameria na vaše súkromie. O tom, čo vás čaká v láske a sexuálnom živote si dnes prečítajú v posledné štyri znamenia zverokruhu, a to Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby.


 

 

Erotický horoskop 2014: Strelec


Čakajte najmä úspech v súkromnom živote. Ak sa vášmu vzťahu doteraz nedarilo, práve prišiel ten vhodný čas na jeho záchranu. Budete mať ideálnu príležitosť otvorene si o všetkom porozprávať bez toho, aby ste do toho vmiešali prehnané emócie. Navyše vám bude priať postavenie hviezd i v tom, že budete vedieť dokonale skĺbiť rozhodnutia srdca a taktiež do toho vhodne zapracujete aj čistú myseľ. Nebudete sa teda musieť báť toho, že by ste urobili krok mimo a v budúcnosti to všetko oľutovali.
Skvelý sex a žiadna budúcnosť. Taká by bola vaša kombinácia s Baranom, pretože by na vás v tom vzťahu narazili dve veľmi zložité povahy. Ideálni sú pre vás Lev a Váhy, ktorí dokážu urobiť pre vás zopár ústupkov, ktoré vám lichotia a dávajú dostatočný priestor na manévrovanie a osobný rozvoj. No ak chcete skutočne silný vzťah, tak potom to jednoznačne stavte na partnerský zväzok s Levom.
Z hľadiska erotiky bude pre vás 2014-tka dosť bláznivým rokom. Keď už budete mať pocit, že to nemôže byť lepšie, posunie sa to predsa o ďalší krôčik ďalej. Jednoducho veľmi úspešné mesiace, na ktoré sa môžete naozaj tešiť. A to sa nebude týkať len nových vzťahov, ale aj tých dlhodobejších, ktoré sa už pomaly preklenuli do rutiny.
Pokúste sa preto neobmedzovať. Hľadajte nové možnosti, kde by ste mohli vyskúšať vzájomnú náklonnosť. Skúste sa najmä pohnúť z vášho príbytku a najmä v letných mesiacoch vyskúšať sex v prírode. Má krásne čaro, prináša adrenalín do žíl a hlavne vám pomôže vytrhnúť vás zo stereotypu. Nebojte sa poradiť i so svojimi kamarátkami. Nikdy neviete, z ktorej strany vám môže prísť dobrá rada, ktorá vám nakoniec pripraví úžasný zážitok s vašou láskou.
I keď máte najradšej dlhé romantické milovanie, urobte občas výnimku. Pretože na to nemáte vždy čas a namiesto toho, aby ste si vzájomne dopriali nejakú rýchlovku so sladkým vyvrcholením, radšej si to všetko odkladáte na ďalšie dni. Potom sa naozaj nemôžete čudovať nad tým, že ste sa s partnerom odcudzili. Majte trpezlivosť na to, aby ste si dokázali vypočuť aj jeho názor a dali si tak vzájomný priestor pre realizáciu. Skvelý nápad môže prísť predsa aj z jeho strany tak sa nechajte príjemne prekvapiť. 
 
 

Erotický horoskop 2014: Kozorožec


Znamenie, ktoré miluje hovoriť o sexe. Kozorožcom nerobí problém rozoberať naozaj akékoľvek detaily a občas škodoradostne uvádzajú menej skúsených diskutérov do rozpakov. Nie raz však býva pravidlom, že v tomto prípade zostáva skôr pri rečiach ako pri činoch. V spálni si totiž najmä ľudia narodení v druhej polovici znamenia udržiavajú istý odstup a pristupujú ku erotike skôr konzervatívnejšie.
Všetko sa však dá napraviť tento rok. V januári stretnete vašu spriaznenú dušu, ktorá prebudí vaše dlho skrývané city. Erotický život nadobudne nový charakter a budete sa cítiť ako milovaná bohyňa. Nič pre vás nebude problémom a svet budete vidieť v pozitívnych farbách. Vaša životná láska bude stáť priamo pred vami a vy neurobíte žiadnu chybu, pretože ste práve vstúpili do šťastného obdobia, ktoré vám bude mimoriadne priať.
A kto by mal byť tým pánom vyvoleným? Veľmi dobre si budete rozumieť najmä s Býkmi. Iskrenie bude nepochybne ohnivé a vášeň medzi vami vzplanie veľmi rýchlo. No nemusíte sa obávať, budete sa môcť spoľahnúť na jeho dôveryhodnosť a nájdete v ňom skutočnú oporu. Rovnako dobre si môžete rozumieť aj so Škorpiónmi. Tí vás budú vedieť správne povzbudiť a pomôžu vám byť odvážnejšími. Na krátkodobý vzťah sa hodia Ryby, ktoré vo vás dokážu rozprúdiť nevídané emócie, no musíte to chápať tak v pozitívnom, ako aj negatívnom zmysle. Takže sa pred nimi musíte mať na pozore.
Na to, aby ste si dokázali poriadne užiť aj intímne chvíľky, musíte cítiť v bežnom živote veľkú pohodu a mať pocit, že ste v každom smere zabezpečené. Z tohto dôvodu potrebujete mať pri sebe veľmi silného partnera, ktorého sa tento rok istotne dočkáte. Musíte však dobre popracovať najmä na sebe. A to hlavne v dlhodobých vzťahoch. Snažte sa využiť vašu fantáziu. Nebojte sa hrať a prevtelovať do rôznych úloh. Ide vám to veľmi dobre a povzbudí to i vášho partnera. Niekedy práve takéto odosobnenie sa pomôže odhaliť vaše skryté túžby a uvoľniť trošku napätia v sexuálnom živote. Erotika je predsa aj o hraní sa, tak zahoďte za hlavu vašu hanblivosť a prebuďte tú dračicu, ktorá vo vás drieme. Tento rok vám určite padnú jej služby vhod. 


Erotický horoskop 2014: Vodnár


Čakajú vás mesiace veľkého upratovania. Práve teraz máte možnosť na to, aby ste sa rozhodli, ako bude pokračovať váš vzťah. Budete mať dostatok času na to, aby ste si dokázali zvážiť všetky negatíva a pozitíva a urobiť to správne rozhodnutie. Ak by sa vám do neho nechcelo, nebojte sa, po svojom boku budete mať niekoho, kto vás do toho postrčí a pomôže vám takto sa pohnúť ďalej.
Najmä na začiatku roka budete cítiť úbytok energie. Z tohto dôvodu sa vám veľmi nebude chcieť púšťať ani do sexuálnych radovánok. Ak by vám to malo byť úplne proti srsti, radšej to otvorene prezraďte vášmu partnerovi a dohodnite sa, že potrebujete chvíľku na oddýchnutie si. Ubezpečte ho, že to nemá nič spoločné s ním, stále je pre vás príťažlivý, ale náročné povinnosti vás vysilili viac ako by ste chceli a preto od neho potrebujete tento ústretový krok.
To, že pôjde do ústrania erotika, ešte neznamená, aby ste nezveľaďovali vašu lásku. Vaše city si môžete predsa prejaviť i iným spôsobom, tak to nezanedbávajte. Zároveň i tak pripravte pôdu na to, aby ste mohli s väčšou chuťou zužitkovať vašu usporenú energiu. Na lepšie časy začne svitať už od septembra. Ak ste nezadané a chcete naozaj stretnúť toho pravého, poľavte v pracovných povinnostiach a pripravte sa na štedrú jeseň.
V tom čase už pred vami nebudú stáť žiadne prekážky. Budete ochotné vyskúšať aj nové výzvy, ktoré potešia tentoraz najviac vášho partnera, no ani vám to nebude proti vôli. Striedajte romantiku pri zapálených sviečkach s dravým sexom, keď sa necháte ovládať len vašou vášňou. I keď to nebude práve najvhodnejší čas na uzavretie manželstva, priať to bude o to viac pri túžbe po potomkovi. Máte veľmi veľkú šancu na jeho splodenie.
Rutiny v erotike sa nemusíte obávať v spojení s Váhami. Sú pre vás vynikajúcim partnerom, ktorý vás neustále potiahne ďalej. O niečo pokojnejší vzťah, ktorý sa bude zakladať najmä na hlbokej dôvere, je spolu s mužmi narodenými v znamení Blížencov. Spolunažívanie so Strelcom môže mať na začiatku skvelý spád, no neskôr pochopíte, že každý má iné hodnoty. No napriek tomu dokážete zostať skvelými priateľmi, ktorí sa na seba môžu obrátiť za každých okolností. 
 
 

Erotický horoskop 2014: Ryby


Čakajte divoké dobrodružstvo a mnoho nečakaných zážitkov. V oblasti vzťahov bude nasledovať skôr voľnejšie obdobie, keď si budete užívať slobodu a hľadať niekoho pravého, koho by ste mohli označiť životnou láskou. Určite to však nesiľte a snažte sa dať tomu všetkému voľný priebeh. Nezabudnite, že často až vtedy, keď prestanete hľadať, príde vaša osudová príležitosť.
Keď však príde ten pravý, čakajte veľkú explóziu citov. Bude to intenzívne, bude to bláznivé a hlavne to všetko bude patriť iba vám. Po rokoch smolných vzťahov si to určite zaslúžite, tak si nechajte príjemne pomotať hlavu. Nemusíte sa báť nejakých problémov, tentoraz budú na vás dávať pozor hviezdy, takže vy sa môžete venovať len tým príjemným povinnostiam – teda venovaniu sa vašej láske.
V lete si však dávajte pozor na krátkodobé dovolenkové známosti. Toto je jediné obdobie, keď si netreba všímať mužov, ktorí vás budú obletovať a venovať sa len samej sebe a poriadne si oddýchnuť. Takže pokiaľ tam neprídete so svojim novým alebo starým partnerom, tak sa nesnažte odniesť si nejaký úlovok ani domov. Iba ak by ste do toho vstupovali skutočne len s triezvym rozumom a s pocitom, že po týždni alebo desiatich dňoch bude koniec a vrátite sa domov k hľadaniu vlastného šťastia.
Ideálnym vzťahom, ktorý by sa mohol tešiť dobrej budúcnosti, je jednoznačne láska s Kozorožcom. Navonok komplikované znamenie dokážete zvládnuť s prehľadom a usmerniť ho v jeho občasnej tvrdohlavosti a divokosti. Celkom dobre by to mohlo dopadnúť aj s Rakom a Škorpiónom. Vyhýbať by ste sa mali ľuďom z rovnakého znamenia, pretože dvaja tichší ľudia sa k sebe jednoducho nehodia. Vy potrebujete mať po boku niekoho temperamentného, kto vás nabudí energiou a vy mu poskytnete pokojný prístav.
Máte rady romantiku, od partnera si obrazne povedané vyžadujete kvety, sviečky a srdce na dlani. To dostanete len v tom prípade, ak budete dokonale úprimné. V sexe viete byť poriadne divošky. Stačí vám do rúk vložiť potrebnú dôveru a povzbudiť vás v prejavení vašich citov. Vášeň je pre váš život veľmi podstatná a od svojho partnera potrebujete byť neustále uistené, že ste tou jeho výnimočnou a najmä jedinou.